musze wymienić u siebie przegub zewnetrzny , zaoferowano mi SPIDANA za 168 zł , nie wiem czy go brać czy cena jest przystepna, czy szukac NKN lub GLO ,wrzucie adresy firm gdzie moge zamowic takie przeguby
.... grubo.... i leniwie...
dzieki Piotrze Klag :)
malkontencji i tyle...