FORUM

FORUM



SzukajSzukaj   Użytkownicy   Rejestracja   Wejście
Dzisiaj: 13.06.2026 - 08:51:10
Strony:  1  

klakson i grill --> civic 3D 96r

AutorWiadomość

lordgil

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 59
Rejestracja: 21 gru 2010, 18:56

Witam wiem ze było już na ten temat,ale padł mi klakson(chyba:) najpierw wydawał ciche jęczenie ale jak się go przytrzymało chwilę to było głośniej ale też nie tak jak powinno)aż w końcu wczoraj nacisłem go zajęczał i koniec)myślę więc ze to klakson bo jak naciskam przyciski w kierownicy to coś klika z lewej strony kierownicy pod tapicerką jakby jakis przekażnik więc tu chyba jest wszystko OK.Zaglądłem więc do klaksonu i okazało sie ze chyba ktoś już przy nim grzebał bo są 2 ślimaki ale tylko 1 jest podłaczony do 2 w ogóle nie ma żadnych kabli podpietych i w ogóle nie są chyba one od hondy( firma FIAMM), więc mam pytanie jak najlepiej wykręcic ten klakson bez problemu i wygibasów(już mi sugerowano ze najlepiej ściągnąc zderzak)była tez opcja ze dostanę się elegancko do kabli jak sciągnę samą atrapę,opcja ze zderzakiem odpada za dużo roboty a nie mam garażu,a od komory silnika musiałbym robić figury akrobatyczne tzn klakson moze wykręcę ale nie ma jak dostać sie do kablli które jak mi sie wydaje są łączone wyżej przy tej rurce z kablami??tak więc prosze o pomoc :) i jakieś sugestie. [ Dodano: Nie 26 Lut, 2006 ] Zapomniałem dodać że to civic 3D 96r. EJ9. [ Dodano: Pon 27 Lut, 2006 ] Przeglądnąłem trochę forum poogladałem zdjęcia aut bez grilla z przodu i widzę ze sciągnięcie tylko grilla załatwi mój problem,tak więc ostatnia prośba jak odkręcić grill w EJ9,wiem że są tam te plastikowe śrubki u góry (bodajże 5) wystarczy je odkręcic i grill zejdzie czy coś tam trzeba jeszcze pokombinować??


--------------------
www.napisy.jcom.pl
Wiadomość # 1 27.01.20 - 04:00:38
RE: klakson i grill --> civic 3D 96r

Trzeciak

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 50036
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38

kalkson ma taką śróbką do regulacji membrany, jak już się doń dostaniesz to pokręć nią trochę w prawo i lewo, powinno zadziałać. Takie objawy jak przedstawiłeś mogą świadczyć o zacięciu sie membrany. Spróbuj, może nie będziesz musiał szukać dalej. pozdr Michał


--------------------
Pozdrawiam, Trzeciak
Wiadomość # 2 27.01.20 - 04:07:51
RE: klakson i grill --> civic 3D 96r

pitersk

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 50
Rejestracja: 16 gru 2014, 20:27

Ok dzięki driven 22,z tego co piszesz chyba bedę musiał poczekać z tym aż sie zrobi ciepło:)Pozdro



Wiadomość # 3 27.01.20 - 04:13:15
RE: klakson i grill --> civic 3D 96r

Mateusz44

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 1524
Rejestracja: 07 maja 2012, 7:01

Spoko Driven szkoda ze nie mieszkam gdzies blizej legionowa bo bym podjechał i może pomógłbys sciągnąc ten zderzak sam jednak stwierdziłem jak podszedłem do auta i zacząłem kombinować zę to chyba nie jest dobry pomysł ze by samemu go targać skoro tego nigdy wcześniej nie robiłem:) pewnie bym dostał szału po 5 minutach pozatym nie mam nawet kanału żeby odkręcic wcześniej osłonę na silnik a tak jak stoi nie ma szans honda jest na zawieszeniu eibach i leży prawie na ziemi przodem co też jest dramatem bo niemogę na żaden wyższy krawężnik wjechać a przez ograniczniki na ulicy przejeżdrzam prawie 1km/h a i tak haruję nieraz środkowym tłumikiem,chociaż na farcie jeszcze nie uderzyłem podwoziem w nic nigdy:) odpukać :)


--------------------
[ Spoiler ]
Wiadomość # 4 27.01.20 - 04:23:42
RE: klakson i grill --> civic 3D 96r

Saba397

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 455
Rejestracja: 30 sty 2019, 19:33

Udało mi sie,nie musiałem odkręcać fartem zderzaka ani grilla,odkreciłem tylko tą plastikową zaslepkę oslonę od chłodnicy klimy i bokiem odkręciłem stary klakson w którym jak sie okazało było full wody i rdzy:) wkręciłęm nowyi działa OK,trzebabyło się trochę pogimnastykowac :),co do zawieszenia to obniżone eibach,nie zewrwane mocowania :D


--------------------
BB 6 oglądalność. BB 7 oglądalność.
Wiadomość # 5 27.01.20 - 04:30:27
RE: klakson i grill --> civic 3D 96r
jak doczyścić środek lampy bez jej rozklejania? : Poprzedni tematNastępny temat: [8.4] Stealth Ringi? Ghosty?[ROOK]
Strony:  1  

Administrator zabronił gościom odpowiadać na wiadomości! Aby się zarejestrować, kliknij link: rejestr


Uczestnicy

Driven by: miniBB 5.5