Mam dylemat, bo zaraz po zimie założyłem lampki red with i wiadomo auto prezentuje się mega, lampki są usdm i są clear więc od nowości się świeciły jak przysłowiowemu "psu ....." i niestety po paru myciach na myjni lampy na klapie mi się strasznie zasyfiły ( zwłaszcza widać to na światłach wstecznego ) nie ma tragedii ale widać różnice bo kierunki błyszczą się z daleka a światła wstecznego są takie matowe Jak to doczyścić bez rozklejania, przypuszczam że jak odkręcę i naleje wody to pary się do zimy nie pozbędę? na foto zaznaczyłem dla ścisłości o które światło chodzi, moje są takie same tylko cleary:
-------------------- Hejka! Jestem Wojtek. Jestem tutaj kategorycznym początkującym, aczkolwiek mam ochotę bezustannie "brać udział", w prosperowaniu tego serwisu.
czyli naleje wody z płynem, zrobię ( jak nazwał autor powyższego tematu ) małego szejka w lampie, potem wypłuczę wodą destylowaną i wysuszę, mam nadzieję że efekt będzie fajny :)
zrobilem dzisiaj te lampy efekt jest faktycznie widoczny bardzo przyjemnie to wygląda, dużo ladniej ale fotkę wrzucę jutro bo zostawiłem aparat u rodziców gdzie robiłem auto:)