Autor Wiadomość slawus79 • Moderator
Statystyka:
Wiadomości: 2 Rejestracja: 02 maja 2015, 9:53
Wojownik z Poludnia 1121 - hmm Pozdro dla: Cold Macie Szymek Knight Blade Paladin Antygona Rashej Xixe Banderass Iriliuz Adasik Bal Vixon
--------------------MTV Europe 1987-1996 Kolekcjonuję nagrania ze starego MTV na kasetach VHS - w razie, gdyby ktoś chciał się podzielić/odstąpić/sprzedać, proszę o kontakt.
Wiadomość # 1
04.09.25 - 20:08:38
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;oBarbara87 • Moderator
Statystyka:
Wiadomości: 54 Rejestracja: 16 maja 2012, 12:15
Nie chodziłeś do podstawówki, czy co, bo chyba nie wiesz jak wygląda "2" : / gz.
--------------------strony internetowe Poznań, strony www Poznań, tworzenie stron Poznań
Wiadomość # 2
04.09.25 - 20:16:16
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;oDawPi • Moderator
Statystyka:
Wiadomości: 3 Rejestracja: 14 mar 2007, 18:04
12k? w dodatku 2 jak Z ;> Bijesz 600lvle na 1.2k(2x mniejszy[Z u ciebie]) @topic.. gz;/
--------------------webme.pl - internetowe centrum informacji i pomocy on-line surl.pl - skracanie adresów
Wiadomość # 3
04.09.25 - 20:23:44
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;oDionis25 • Moderator
Statystyka:
Wiadomości: 180 Rejestracja: 20 mar 2020, 22:30
Zamiast 2 ja tam widzę "Z", ale ok, ej! Gratz, GoGo 1.3k.:D
Wiadomość # 4
04.09.25 - 20:31:24
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;oRafiX • Moderator
Statystyka:
Wiadomości: 19 Rejestracja: 04 sie 2007, 23:52
Ale wstyd aHAHAHAAHAHAHAH
Wiadomość # 5
04.09.25 - 20:37:57
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;ochrisj • Moderator
Statystyka:
Wiadomości: 19 Rejestracja: 24 maja 2006, 20:17
Wielkie GZ GZ Cogratulations...Lecisz do 2000 lefura i sie zacznie zabawa ;p
--------------------???
Wiadomość # 6
04.09.25 - 20:44:17
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;o