FORUM

FORUM



SzukajSzukaj   Użytkownicy   Rejestracja   Wejście
Dzisiaj: 13.06.2026 - 09:11:33
Strony:  1  

Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;o

AutorWiadomość

slawus79

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 2
Rejestracja: 02 maja 2015, 9:53

Wojownik z Poludnia 1121 - hmm Pozdro dla: Cold Macie Szymek Knight Blade Paladin Antygona Rashej Xixe Banderass Iriliuz Adasik Bal Vixon


--------------------
MTV Europe 1987-1996 Kolekcjonuję nagrania ze starego MTV na kasetach VHS - w razie, gdyby ktoś chciał się podzielić/odstąpić/sprzedać, proszę o kontakt.
Wiadomość # 1 04.09.25 - 20:08:38
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;o

Barbara87

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 54
Rejestracja: 16 maja 2012, 12:15

Nie chodziłeś do podstawówki, czy co, bo chyba nie wiesz jak wygląda "2" : / gz.


--------------------
strony internetowe Poznań, strony www Poznań, tworzenie stron Poznań
Wiadomość # 2 04.09.25 - 20:16:16
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;o

DawPi

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:04

12k? w dodatku 2 jak Z ;> Bijesz 600lvle na 1.2k(2x mniejszy[Z u ciebie]) @topic.. gz;/


--------------------
webme.pl - internetowe centrum informacji i pomocy on-line surl.pl - skracanie adresów
Wiadomość # 3 04.09.25 - 20:23:44
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;o

Dionis25

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 180
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:30

Zamiast 2 ja tam widzę "Z", ale ok, ej! Gratz, GoGo 1.3k.:D



Wiadomość # 4 04.09.25 - 20:31:24
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;o

RafiX

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 19
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:52

Ale wstyd aHAHAHAAHAHAHAH



Wiadomość # 5 04.09.25 - 20:37:57
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;o

chrisj

Moderator


Statystyka:
Wiadomości: 19
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:17

Wielkie GZ GZ Cogratulations...Lecisz do 2000 lefura i sie zacznie zabawa ;p


--------------------
???
Wiadomość # 6 04.09.25 - 20:44:17
RE: Wojownik z Poludnia 1200 lvl ;o
Chcesz komuś podziękować? : Poprzedni tematNastępny temat: Punto 2 1.2 8v 2004 fl problemy z odpalaniem
Strony:  1  

Administrator zabronił gościom odpowiadać na wiadomości! Aby się zarejestrować, kliknij link: rejestr


Uczestnicy

Driven by: miniBB 5.5