Nie wiem czy już było i czy znacie tą stronkę ale zamieszczę link Można postawić komuś piwko w ramach podziękowania czy też przeprosin :D jeszcze tego nie testowałem i nie wiem jak to dokładnie działa :)
A to nie jest przypadkiem jeszcze jedno miejsce zbierające Twoje dane osobowe ??
hmm...szczerze to nie wiem :(