witam.mam problem z wskaznikiem temperatury w mojej hani 5d.wyciagalem ostatnio zegary aby wymienic przepalone zarowki.po zkreceniu wszystkiego i oczywiscie podlaczeniu wszystkich przewodow wskaznik niedziala.pomocy .a i jeszcze jedno przy wymianie zarowek dokrecalem sruby przy plytce drukowanej.jest to mozliwe ze za mocno?